אודות

Скачать шаблоны для Joomla бесплатно
Светлые Joomla шаблоны.

מרכז "כוח המוח" הוקם על-ידי, מאיה גויכמן, יועצת עסקית, מנחה, מומחית בתחום היזמות ומייסדת חברת MG-BUSINESS PUSH לקידום וטיפוח עסקי.
המרכז הוקם במטרה לספק מענה רחב היקף לתופעה שהולכת ומתרחבת בעולם המודרני והיא חוסר היכולת של המוח האנושי לתפקד בצורה יעילה וטובה אל מול האתגרים הרבים שמציב מולו אורח החיים המתוח של ימינו.
במשך יותר מ-15 שנים אני פועלת בתחומי הפעילות העסקיים, באה במגע עם יזמים בתחומים שונים ומובילה מאות עסקים להצלחה עסקית וכלכלית. לרובם היה קשר שעבר כחוט השני, הם נאלצו להתמודד בסביבה עסקית מותחת ותחרותית שהביאה עימה ללחצים רבים, מתח נפשי רב וקושי רב ביכולת להביא לאיזון ולאורח חיים שלו ובריא בחייהם הפרטיים ובחיי המשפחה שלהם.
לאחר שנתקלתי במאות רבות של מקרים, הגעתי למסקנה שזו אחת הבעיות הגדולות של ימינו- אי יכולת להתמודד עם קצב החיים המודרני וקושי ביכולת המוח לתפקד בעולם רווי משימות וקבלת החלטות.
לאחר מחקר מעמיק החלטתי כי קיים צורך בסיסי באימון המוח להצלחה ובבניית תכניות אימון מקיפות לשיפור יכולת המוח להתמודד עם לחץ, מתחים וסביבה מלאת גירויים והסחות דעת. בחרתי לגייס את נסיוני והכרותי את העולם העסקי למען מתן פתרון כולל הקולע הישר לצרכים המהותיים שעומדים בפני מנהלים, עובדים מן השורה ועצמאים בחיי היום יום.
בשילוב הכלים ובהטמעת תרגול נכון, ניתן להביא לייעול קצב העבודה, לשיפור בהליכי קבלת ההחלטות ובשיפור הזיכרון בחיי היום יום, בין אם בעבודה ובין אם בביתנו הפרטי.
אני מאמינה כי בעולם של היום, אימון המוח להצלחה הוא לא רק צורך, אלא חובה.
לאחר קריירה מצליחה של 14 שנים במפעל בטחוני מוביל, הקמתי לפני יותר מ-15 שנים את MG Business Push לקידום וטיפוח עסקי ולאורך השנים הובלתי מאות רבות של עסקים להצלחה ושגשוג. בהשכלתי אני בוגרת EMBA במסלול מנהל עסקים באוניברסיטת בר אילן. כמו כן, אני חונכת מורשית מטעם משרד התמ"ת.

לקוחות המרכז
מטי חיפה
מטי כרמיאל
הסתדרות המהנדסים
התאחדות היזמים בישראל
הסתדרות המורים

מאיה גויכמן


JoomShaper